mail passamagda@wp.pl              tel 508 368 300                 tel 91 4214 399

węgiel, koks, brykiet, drewno, skup złomu

Portret firmy

Skład opału i metali kolorowych

 

Nasza firma działa w branży od 2004 rok. Naszym głównym celem jest kompleksowe zaopatrywanie gospodarstw domowych, firm oraz instytucji w opał. Zdobyte doświadczenie pozwoliło poznać nam potrzeby klientów dlatego w naszej ofercie posiadamy opał wysokiej jakości i bazujemy głownie na dostawcach z polskich kopali. W ofercie posiadamy: miały, ekogroszek, węgiel groszek, węgiel orzech, koks orzech II i gruby, brykiety z węgla brunatnego i ekologiczne oraz rozpałki. Naszą działalność rozpoczynaliśmy na placu przy ul. Dębogórskiej, a od siedmiu lat działamy także na drugim placu przy ul. Warcisława, gdzie dodatkowo prowadzimy skup i sprzedaż złomu stalowego i kolorowego.

bank

 

Aby zakup węgla nie był zbyt dużym obciążeniem dla klienta prowadzimy sprzedaż ratalną z korzystnym oprocentowaniem rozłożoną od 10 do 36 rat.

Nasz skład opału to miejsce, w którym znajdują się wyłącznie sprawdzone produkty przeznaczone do ogrzewania wielu różnych miejsc. Troszczymy się o to, aby nasz opał wystarczał klientom na dłużej, dzięki wysokiej wartości opałowej. Najlepszym tego potwierdzeniem jest fakt, że nasz skład opału doceniło już wielu klientów.

 

Copyright © 2013 Passa. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i Wykonanie ICVision.pl 2013